crosssearch

Zefiros

Řecko, Zakynthos

Na okraji letoviska Laganas, v klidném prostředí, ale nedaleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros, přičemž naše klienty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi stojí bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na okraji letoviska Laganas, v klidném prostředí, ale nedaleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros, přičemž naše klienty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi stojí bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Od pláže jsou domy vzdáleny cca 100 m. Okolí domů doplňuje pestrá zeleň, k nejbližším obchodům a tavernám se dostanete krátkou procházkou.

Kapacita: 18 studií a 1 apartmán

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby, v některých možnost 1 přistýlky (rozkládací postel), apartmán pro 4 osoby s oddělenou ložnicí (situovaný v přízemí), jednoduché zařízení, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna s WC, TV, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa (některé z nich jsou orientované na moře).

Stravování

bez stravy

Náš názor

výborná poloha blízko perfektní písečné pláže a centra Laganasu. Vhodné pro všechny, kteří touží po večerní zábavě a denním lenošení na blízké pláži.

Pláž

80 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000