crosssearch

Příjemný hotel s palmami se nachází přímo u úzké písečné pláže, asi 500 metrů od centra letoviska Argassi. S hlavním městem ostrova, vzdáleným 3 kilometry, a okolními letovisky je pravidelné autobusové spojení. Sladkovodní bazén se snack barem, u něhož jsou lehátka se...

Konečná cena za osobu od: 11 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel s palmami se nachází přímo u úzké písečné pláže, asi 500 metrů od centra letoviska Argassi. S hlavním městem ostrova, vzdáleným 3 kilometry, a okolními letovisky je pravidelné autobusové spojení.

Vybavení

Sladkovodní bazén se snack barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku, elegantní hala s recepcí a barem, restaurace a internetový koutek. Můžete si zde půjčit auto a na vyžádání si objednat hlídání dětí. Pro sportovně založené klienty se nabízí využití tenisového kurtu a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, hudební kanál, televize a balkon nebo terasa. Klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru, ledničky a dětské postýlky za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu: www.hotelzakanthabeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1326 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000