crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Vasso

Řecko, Zakynthos

Studia Vasso se neustále těší mimořádné oblibě. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své klienty příkladně stará. Pěstěná zahrádka, okolí plné pestrých květin - toto vše zpříjemňuje a dotváří prázdninovou atmosféru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:
Studia Vasso se neustále těší mimořádné oblibě. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své klienty příkladně stará. Pěstěná zahrádka, okolí plné pestrých květin - toto vše zpříjemňuje a dotváří prázdninovou atmosféru. Studia se nacházejí v klidnější části jinak rušného letoviska Laganas, přibližně 300 m od centra ruchu, přičemž nejbližší obchůdek a taverna jsou ve vzdálenosti asi 50 m. Na dlouhou písečnou pláž se hosté domu dostanou cca po 170 m.Oficiální kategorie:
*
Kapacita:
7 studií

Pláž:
170 m, dlouhá písečná

Ubytování / Vybavení:
prostorná studia pro 2-3 osoby (3. postel přistýlka) v přízemí nebo v patře • dřevěný nábytek • kuchyňský kout • lednička • základní nádobí • koupelna (sprcha, WC) • trezor (za příplatek) • ventilátor (za příplatek) • terasa nebo balkon

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
výborná kombinace příjemného ubytování a zábavy na dosah ruky. Místo, kde se díky přátelské majitelce budete cítit jako doma.

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ZAKYNTHOS – PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

U autobusových zájezdů:

doprava luxusním klimatizovaným autobusem, trajekt Kilini – Zakynthos a zpět, transfer do ubytování, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky:
možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění

Nástupní místa:

 

 

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

 

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000