crosssearch

Hotel-Villa VASIL se skládá ze tří budov umístěných v zahradě v klidném místě, 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a 300 m od centra letoviska Tsilivi. V centru tří budov se nachází bazén s dětským bazénkem (lehátka a slunečníky zdarma). V hlavní budově je...

Konečná cena za osobu od: 11 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion VASIL bazénem a dětským bazénkem (lehátka a slunečníky zdarma) se skládá ze tří budov umístěných v zahradě v klidném místě, 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a 300 m od centra letoviska Tsilivi.  Poloha hotelu zajišťuje klid, ale zároveň nabízí možnost zábavy a ruchu v centru letoviska. Ve vzdálenosti cca. 2 km od ubytování se nachází aquapark.

Studia pro 2–4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma na recepci v hlavní budově, balkónem, trezorem a klimatizací za poplatek. Nyní akce: 2 studia za cenu apartmánu ve vybraných termínech.

Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/os./noc, polopenze 530 Kč/os./noc, snídaně 190 Kč/os./noc, all inclusive 960 Kč/os./noc.

Stravování bude zajištěno formou bufetu v nedalekém **** hotelu.

Jedete na dovolenou s dětmi nebo vnoučaty? Máme pro vás připravený bohatý program, který vaše ratolesti jistě zabaví. Našeho animačního programu se mohou zúčastnit všechny děti starší tří let. Animace je během dne rozdělena do tří částí. Ranní část (9:00 – 11:00) je zaměřena na kreativní tvorbu, zejména vytváření maličkostí na památku (malování triček a kamínků, pletení náramků, apod.). Odpolední část (16:00 – 18:00) se skládá z pohybových her a soutěží. A jako poslední večerní program (20:00 - 21:30) zabaví vaše ratolesti minidiskotéka či jiné hry. Děti mohou v průběhu celého pobytu získávat body za účast a vyhrané soutěže. Součástí programu jsou i tématické dny, Zejména indiánský den, havajský den, maškarní, hledání pirátského pokladu a mnoho dalších. S naší pomocí jsou veškeré masky a převleky vytvářeny dětmi vždy v ranních hodinách. Celý animační program je konstruován jako „celopobytová hra“, která je plná sladkých odměn za získávané body. I přes jakýkoliv věkový rozdíl vytváříme nezapomenutelný kolektiv, na který vaše děti budou s radostí vzpomínat.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000