crosssearch

Menší hotel s rodinnou atmosférou, postavený v tradičně řeckém stylu v klidné části letoviska Alykanas. Předností hotelu je jeho umístění přímo u dlouhé písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře a možností využití pestré nabídky vodních sportů.

Konečná cena za osobu od: 12 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší hotel s rodinnou atmosférou, postavený v tradičně řeckém stylu v klidné části letoviska Alykanas. Předností hotelu je jeho umístění přímo u dlouhé písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře a možností využití pestré nabídky vodních sportů. Hotelová zahrada s bazénem a terasou nabízí nádherný výhled na celou zátoku Alykanas a přilehlé ostrovy. V centrum letoviska naleznete množství obchůdků, restaurací a barů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí.

Poloha hotelu

Poloha objektu – cca 20 m od písčité pláže, rodinná atmosféra (v hotelu je celkem pouze 40 pokojů), velká zahrada s bazénem a možností rychlého občerstvení po celý den, ale především bezprostřední blízkost písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (voda je zde vždy příjemně teplá), to jsou přednosti, díky jimž je hotel Valais vhodný jak pro dospělé všech věkových kategorií, tak i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Třípodlažní budova s dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji (v některých lze přistýlka) ve druhém a třetím podlaží. Na nově rekonstruovaných pokojích je sociální zařízení se sprchou či vanou, vysoušečem vlasů, lednice, TV, klimatizace (za poplatek), bezpečnostní schránka, prostorné balkony se zahradním nábytkem. Z některých pokojů výhled na moře přímo či ze strany. V ceně snídaně nebo polopenze. Snídaně: Posílené kontinentální, servírované (káva nebo čaj, pečivo, máslo, med, džem, moučník, toasty, sýr, šunka či uzenina, džus). Večeře: Dva chody, výběr vždy minimálně ze 2–3 možností, podávají ve smluvní restauraci.

Na pláži má hotel také vlastní středisko vodních sportů (šlapadla, motorové čluny, dětské skluzavky aj.) a půjčovnu lehátek a slunečníků. Do rušného centra plného obchodů, restaurací, taveren, půjčoven a všeho, co k dovolené neodlučně patří, se dostanete po cestě vedoucí olivovým hájem asi po 400 metrech.

Internetové stránky hotelu: www.valais.gr

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 470 termínů

Celkem 470 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000