crosssearch

Příjemný komplex Timotheos se nachazí v letovisku Argassi nedaleko písčité pláže. V areálu uprostřed menší zahrady je hostům k dispozici bazén. Kousek od hotelu se nachází místní taverna, která je součástí areálu Timotheos. Ideální ubytování studiového typu v dosahu všech služeb.

Konečná cena za osobu od: 9 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Timotheos

Příjemný komplex Timotheos se nachazí v letovisku Argassi nedaleko písčité pláže. V areálu uprostřed menší zahrady je hostům k dispozici bazén. Kousek od hotelu se nachází místní taverna, která je součástí areálu Timotheos. Ideální ubytování studiového typu v dosahu všech služeb. Argassi je výchozím bodem na cestě za nejkrásnějšími plážemi ostrova v oblasti Vassilikos (pravidelná autobusová linka). POLOHA HOTELU: centrum letoviska Argassi cca 500 m, hlavní město Zakynthos cca 4 km, letiště cca 6 km, písčitá pláž cca 150 m, vzdálenost taverny od pláže cca 100 m.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), pool bar, menší zahrada, billiard. Součástí je vyhlášená taverna ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu, kde probíhá stravování.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní koupelnu, fén, TV, kuchyňský kout se základním vybavením, varnou konvici, chladničku, klimatizaci (za poplatek), balkón nebo terasu.

Pláž a plážový servis

Písčitá úzká pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Plážový servis je za poplatek.

Stravování

Light All Inclusive - servírované kontinentální snídaně, servírované obědy a večeře - předrkm, salát a hlavní jídlo - výběr z menu (kromě ryb a steaků). Během obědů a večeří jsou podávány nápoje: pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje. Nápoje jsou podávány pouze při stravování a nikoliv během celého dne. Stravování probíhá v taverně cca 50 m od hotelu.

Internetové stránky hotelu: www.timotheosstudios.gr/en/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1486 termínů

Celkem 1486 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000