crosssearch

Hotel se nachází v centrální části malého letoviska Agios Sostis a je vzdálen cca 25 km od letiště a cca 3,5 km od rušného letoviska Laganas.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento klubový hotel leží v těsné blízkosti písečné pláže i promenády s obchody, v klidném prázdninovém letovisku Agios Sostis. Bohatý animační program v češtině pro děti i dospělé, příjemné rodinné prostředí, společně se službami all inclusive ho pasuje do role jednoho z nejoblíbenějších hotelů ve své kategorii. Milovníci noční zábavy navíc jistě ocení možnost dojít procházkou po pláži až do centra letoviska Laganas, které je vyhlášené svým nočním životem v mnoha barech, tavernách a restauracích. Zkrátka dovolená v klidu, zábava na dosah.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží asi 50 m od hotelu přes místní komunikaci, s možností zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek (orientační cena plážového balíčku - dvě lehátka a slunečník: 7 EUR/den). Na pláži je půjčovna motorových člunů a šlapadel (za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v centrální části malého letoviska Agios Sostis a je vzdálen cca 25 km od letiště a cca 3,5 km od rušného letoviska Laganas. Menší úzká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží 50 m od hotelu, pouze přes pobřežní komunikaci s obchody a restauracemi. V dostupné vzdálenosti se nachází jedna z nejkrásnějších a nejznámějších pláží Caretta, kde je možné spatřit želvy Caretta.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu a jsou podávány v nádherně zrekonstruované restauraci na pláži jen 30 m od hotelu . Snídaně (08.00-10.00 h), obědy (12.00-14.00 h), večeře (18.00-20.00 h), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby zahrnuté v all inclusive (10.00-22.00 h - od 21.15 je podáván v rámci all inclusive pouze jeden nápoj na osobu). Občerstvení během dne v baru u bazénu (10.30-11.30 h a 14.30-16.00 h). Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Studia s balkonem mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem a chladničkou. Většina studií má kuchyňský kout. Možnost 1 přistýlky. Dále jsou zde stejným způsobem vybavené apartmány (dvě oddělené místnosti) s možností až ubytování až 6 dospělých.

Vybavení

Recepce, trezor v recepci za poplatek (1EUR/den), venkovní bazén, menší dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, dětský klub, dětské hřiště, basketbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis (za poplatek). Hotel pořádá animační programy v češtině.

Animace

Dětský klub, animační programy pro dospělé. Pestrá záplava zábavných aktivit, kterou pro Vás po celý den naši animátoři nachystají, je zkrátka zárukou, že se zde nebude nikdo nudit. Ať už však den strávíte jakkoli, nenechte si ujít naše úžasná večerní představení, u kterých se budete jistě skvěle bavit.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000