crosssearch

Sunshine

Řecko, Zakynthos

Poloha: Příjemný hotelový komplex se studii se nachází v klidném prostředí jen 200 metrů od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko je prodejna potravin, centrum letoviska Laganas s množstvím taveren, barů a obchodů je vzdáleno asi 200 metrů. Na pláži si...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Příjemný hotelový komplex se studii se nachází v klidném prostředí jen 200 metrů od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko je prodejna potravin, centrum letoviska Laganas s množstvím taveren, barů a obchodů je vzdáleno asi 200 metrů. Na pláži si lze zapůjčit kánoe, šlapadla nebo malý motorový člun, ostatní motorizované vodní sporty jsou zakázané z důvodu ochrany želv Caretta-caretta.

Vybavení: Velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka a slunečníky pro klienty bez poplatku, snack bar, televizní místnost a internetový kout.

Ubytování: Studia pro 2 až 3 osoby mají obytnou ložnici s jednoduše vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a WC, balkon nebo terasu. Pro dítě je určena rozkládací přistýlka. Zapojení klimatizace, pronájem dětské postýlky a trezoru za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000