crosssearch

Studia Margarita I a II

Řecko, Zakynthos (zobrazit na mapě) mapa

V srdci Kalamaki, v těsné blízkosti od obchůdků, barů a restaurací se nacházejí dvě budovy studií Margarita I a II. Domy obklopuje zeleň, upravené keře a bugamvilie. Od výborné pláže Crystal Beach, kde se během hlavní sezóny vyskytují i proslulé želvy Caretta-caretta, je dělí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V srdci Kalamaki, v těsné blízkosti od obchůdků, barů a restaurací se nacházejí dvě budovy studií Margarita I a II. Domy obklopuje zeleň, upravené keře a bugamvilie. Od výborné pláže Crystal Beach, kde se během hlavní sezóny vyskytují i proslulé želvy Caretta-caretta, je dělí jen přibližně 200 m. Město Zakynthos je vzdáleno asi 6 km a oblíbený Laganas cca 4 km. Hosté domu mohou za konzumaci využívat bazén v několika okolních hotelech. V hotelu Cavo D'Oro je možnost doplatit si i all inclusive služby (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké snacky dopoledne a odpoledne, sladkosti, zmrzlina, nealkoholické nápoje (post-mix), filtrovaná káva, čaj, voda, džusy, točené pivo, místní víno).

Stravování

bez stravy

Náš názor

doporučujeme všem, kteří místo hotelových komplexů stále upřednostňují ubytování v typických řeckých studiích, navíc s možností stravování v hotelu. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pláž

cca 200 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000