crosssearch

St. John Villas & Spa

Řecko, Zakynthos (zobrazit na mapě) mapa

5* vily St. John Villas & Spa na východní straně ostrova v letovisku Tsilivi, 1,9 km od krásné, dvoukilometrové pláže, která je opakovaně oceňována modrou vlajkou za její krystalově čistou vodu. Vily jsou umístěné na kopci, odkud je krásný výhled na moře a na dlouhou písečnou...

Konečná cena za osobu od: 16 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

5* vily na východní straně ostrova v letovisku Tsilivi, 1,9 km od krásné, dvoukilometrové pláže, která je opakovaně oceňována modrou vlajkou za její krystalově čistou vodu. Vily jsou umístěné na kopci, odkud je krásný výhled na moře a na dlouhou písečnou pláž.

Vzdálenost od letiště je 10 km, 6 km od hlavního města Zakynthos, 700 m od centra resortu, kde najdete mnoho restaurací, barů a zábavy.

Vybavení hotelu

Tento průběžně renovovaný komplex se skládá z 21 vil (všechny s krásným výhledem na moře). Jsou zde 2 typy - 3ložnicové, 130m2 nebo 2ložnicové, 100 m2. Všechny mají vlastní vstup, soukromé parkování, zahrady a prostorné terasy.

Vybavení pokojů

Luxusně zařízené vily mají koupelny s fénem, individuální klimatizaci, bazénové ručníky, uvítací balíček, TV, telefon, wi-fi zdarma, plně vybavenou kuchyni, vybavení ke grilování.

Stravování

Beze stravy, možnost zakoupení snídaně, večeře nebo polopenze.

Názor

Luxusní vily v krásném prostředí pro klienty, kteří hledají klid a soukromí.

Odkaz

http://www.stjohnvillas.gr/index.php

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 611 termínů

Celkem 611 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000