crosssearch

Spyros Studios CLEVER

Řecko, Zakynthos

Spyros Studios jsou jednodušší studia pouhých cca 100 metrů od oblíbeného hotelu Poseidon. Studia se nachází jen 50 metrů od písečné pláže a 40 metrů od autobusové zastávky.

Konečná cena za osobu od: 9 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Spyros Studios CLEVER

Spyros Studios jsou jednodušší studia pouhých cca 100 metrů od oblíbeného hotelu Poseidon.

Studia se nachází jen 50 metrů od písečné pláže a 40 metrů od autobusové zastávky. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Poseidon, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Poseidon, ve kterém klienti Spyros Studios Clever s programem All inclusive čerpají služby, nabízí :recepci, bar, lobby se SAT/TV, internetový koutek, Wi- Fi připojení, hernu, místnost pro snídaně, výtah, barén, dětský bazén, jacuzzi, snack bar u bazénu s řeckou a evropskou kuchyní, dětský koutek, stolní tenis, kulečník, leátka a slunečníky u bazénu, v zahradě i na pláži.

Pro děti

Vyžití pro děti v hotelu Poseidon -dětský koutek, dětský bazén.

Sport a zábava

Hosté mohou využít zábavy v hotelu Poseidon- Herna (billiard atd.), stolní tenis, kulečník.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena cca 50 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek (5 Eur za set).

Stravování

All inclusive v hotelu Poseidon ( docházková vzdálenost cca 100 metrů) Bez stravy

Vybavení pokoje

Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkových nebo třílůžkových studiích. Dvoulůžková i třílůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením, rychlovarnou konvicí, chladničkou, TV, Wi- Fi připojením, vysoušečem vlasů, klimatizací (6 Eur/ den), koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením a balkonem. Většina třílůžkových studií je umístěna v 1. patře.

Služby za poplatek

Klimatizace ( 6 Eur/ den).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000