crosssearch

tento hotel se nachází v krásné zahradě v živém letovisku Laganas cca 300 m od jeho centra a cca 800 m od písčité pláže. Hotel je od letiště a od hlavního města vzdálen cca 7 km. V přímořském letovisku Laganas najdete obchůdky, bary, kavárny a restaurace. Oficiální kategorie 3*

Konečná cena za osobu od: 10 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování
Každý z pokojů je zařízen v tradičním řeckém stylu s vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňským koutem, mini ledničkou, terasou nebo balkónem, trezorem a větrákem.
Poloha
Tento hotel se nachází v krásné zahradě v živém letovisku Laganas cca 300 m od jeho centra a cca 800 m od písčité pláže. Hotel je od letiště a od hlavního města vzdálen cca 7 km. V přímořském letovisku Laganas najdete obchůdky, bary, kavárny a restaurace. Oficiální kategorie 3*.
Pláž
Cca 800 m od píščité pláže.
Vybavení
K hotelovému vybavení a k službám patří: vstupní hala s 24h recepcí, dětský koutek, kadeřnictví, bazén, restaurace, nekuřácké pokoje, čistírna s prádelnou, bar, zahrada, klimatizace, herna, parkoviště, bar u bazénu a snack bar, trezor, místnost na zavazadla, směnarna. K dispozici je mini golf, kulečník, stolní tenis, masáže a vířivka.
Pro děti
Dětský bazén a dětská postýlka.
Sluźby za poplatek
Trezor, větrák, kadeřnictví, čistírna s prádelnou, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty.
Stravování
Snídaně: bufetové snídaně.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1560 termínů

Celkem 1560 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000