crosssearch

Hotelový areál je vystavěn přímo u pláže nedaleko centra střediska Laganas, které je vzdáleno cca 150 metrů.

Konečná cena za osobu od: 20 152 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový areál je vystavěn přímo u pláže nedaleko centra střediska Laganas, které je vzdáleno cca 150 metrů.

Vybavení pokojů:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek v podobě palandy pro děti jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, lednicí (za poplatek), TV-SAT, trezorem (za poplatek), klimatizací (v?ceně pouze v červenci a srpnu, v ostatních měsících za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

Recepce, výtah, lobby bar, televizní salonek, internet (za poplatek), snack bar u bazénu, restaurace s terasou, kde jsou podávány snídaně, bazén s dětskou částí a terasou na opalování (slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma) a vířivka.

Pláž

Hotelový areál se nachází přímo na dlouhé a široké písčité pláži. Přístup na pláž je přes menší hotelovou zahradu, kde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (poplatek cca 5,-EUR/den). Přímo na pláži je také možné pronajmout slunečníky a lehátka (poplatek cca 7,-EUR/den).

Strava

V hotelové restauraci jsou podávány rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu. Fakultativně za zvýhodněnou cenu je možné přikoupit bufetové večeře, které jsou podávány v cca 100 metrů vzdáleném 5* hotelu Mediterranean.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 46 termínů

Celkem 46 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000