crosssearch

Porto Zante Villas and Spa

Řecko, Zakynthos (zobrazit na mapě) mapa

Komplex luxusních plážových vil u soukromé písečné pláže s nádherným výhledem na záliv Jónského moře a sousední ostrov Kefalonia. Exkluzivní resort se nachází v oblasti Tragaki, asi 10 minut jízdy autem od hlavního města a přístavu. Z letiště, vzdáleného asi 15 minut, je...

Konečná cena za osobu od: 187 220 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Komplex luxusních plážových vil u soukromé písečné pláže s nádherným výhledem na záliv Jónského moře a sousední ostrov Kefalonia. Exkluzivní resort se nachází v oblasti Tragaki, asi 10 minut jízdy autem od hlavního města a přístavu. Z letiště, vzdáleného asi 15 minut, je zajištěn transfer taxikem.

Vybavení

Plně zařízené vily s bazény poskytují absolutní soukromí a komfort domova s výjimečnými službami pětihvězdičkového hotelu po celý den. Restaurace Club House nabízí to nejlepší z řecké a středomořské kuchyně v krásném prostředí a na špičkové úrovni. Welness centrum zajišťuje thalassoterapie, relaxační a omlazovací kúry. K nabízeným službám patří možnost zajištění auta s řidičem, pronájem jachty k odplutí na soukromou pláž, stravování v soukromí vily, hlídání dětí.

Ubytování

Vily zařízené značkovým nábytkem a doplněné díly renomovyných řeckých umělců mají obývací pokoj, ložnice, zařízenou kuchyňku, pracovní kout s osobním počítačem a faxem. Audiotechnika a plošné satelitní televize ve všech místnostech jsou od Bank Olufsen, připojení na internet je přes wifi. Mramorové koupelny s masážními sprchovacími kouty doplňuje kosmetika Bulgari a koupací pláště od Armani Casa.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000