crosssearch

2 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Psaropoula) Poloha: půvabný domek stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Na návsi je poštovní schránka a malý obchod. Cesta na...

Konečná cena za osobu od: 9 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka
vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Psaropoula)

Poloha: půvabný domek stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Na návsi je poštovní schránka a malý obchod. Cesta na pláž vede přímo od domu. Projdete-li okolo malých zahrádek, jste velmi rychle na pěkné písečné pláži. Nejbližší taverny a bary jsou vzdáleny 5 - 15 minut.

Ubytování:
domek je ukázkou typické vilové výstavby ostrova Zakynthos. Za domem je do svahu upravená zahrádka s různými zákoutími. Ubytování Viamare je v 1. patře. Pěkná romantická studia jsou příjemně vybavena ve stylu antik, mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Z balkónů je výhled na moře.

Hodnocení:
příjemné ubytování s vynikající polohou, s výborným dosahem centra vesničky a pláže. Doporučujeme všem milovníkům klidu a romantiky.

Vzdálenost od pláže: cca 65 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000