crosssearch

Půvabný domek stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Na návsi je po&tovní schránka a malý obchod. Cesta na pláž vede přímo od domu.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lithari

 

2 lůžka
vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Psaropoula)

Poloha: půvabný domek stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Na návsi je poštovní schránka a malý obchod. Cesta na pláž vede přímo od domu. Projdete-li okolo malých zahrádek, jste velmi rychle na pěkné písečné pláži. Nejbližší taverny a bary jsou vzdáleny 5 - 15 minut.

Ubytování: domek je ukázkou typické vilové výstavby ostrova Zakynthos. Za domem je do svahu upravená zahrádka s různými zákoutími. Ubytování Viamare je v 1. patře. Pěkná romantická studia jsou příjemně vybavena ve stylu antik, mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Z balkónů je výhled na moře.

Hodnocení: příjemné ubytování s vynikající polohou, s výborným dosahem centra vesničky a pláže. Doporučujeme všem milovníkům klidu a romantiky.

Vzdálenost od pláže: cca 65 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000