crosssearch

Kymaros

Řecko, Zakynthos

Obrázek není k dispozici

Vily jsou obklopeny velkou zahradou s olivovými stromy a další zelení. Každá vila má bazén. Vilky stojí vysoko ve svahu nad zálivem Limni Keri a je odtud nádherný výhled na záliv a na ostrov Marathonissi. V Limni Keri je také nejbližší oblázková pláž, obchody a taverny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vily jsou obklopeny velkou zahradou s olivovými stromy a další zelení. Každá vila má bazén. Vilky stojí vysoko ve svahu nad zálivem Limni Keri a je odtud nádherný výhled na záliv a na ostrov Marathonissi. V Limni Keri je také nejbližší oblázková pláž, obchody a taverny.


Ubytování

až pro 8 osob
Vila Oniro (až pro 5 osob) je menší a má 2 ložnice pro 2 osoby. 1. ložnice má sprchu a WC a 2. ložnice má vanu s jakuzzi a WC. V obývací části je sofa (5. lůžko) a plně vybavená moderní kuchyně. Je odtud nádherný výhled na moře.
Vilu Lofos (až pro 8 osob) tvoří 2 samostatné jednotky Lofos alfa a Lofos beta, které svým obyvatelům zaručují soukromí. Lofos alfa je v přízemí a je to vlastně velký apartmán se 2 ložnicemi (každá má svojí koupelnu, 1. má sprchu a 2. má vanu s jakuzzi). V obývací části je sofa a plně vybavená moderní kuchyň a je odtud výhled na moře. Lofos beta je menší a v 1. patře. Z balkónu je nádherný panoramatický výhled na záliv Porto Kukla a na záliv Limni Keri. Je to také apartmán s 1 ložnicí s koupelnou a s obývací moderní kuchyní se 2 rozkládacími gauči.
Další vybavení vil: v kuchyni je velká lednice s mrazákem, sporák s elektrickou troubou, myčka na nádobí, kávovar, varná konvice, touster, v obývací části je TV/SAT/DVD. Dále zde naleznete sejf, klimatizaci, na zahradě je pak místo na grilování a malé dětské hřiště.

 

Stravování

Vlastní


Hodnocení

vilky jsou luxusní a jsou postaveny v duchu starobylých domů ostrova Zakynthos. Budou vyhovovat i náročným klientům. Doporučujeme pronájem dopravního prostředku.
Vzdálenost od pláže Limni Keri: cca 1 km.
Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 1,5 km.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000