crosssearch

Koukis

Řecko, Zakynthos

Nádherná poloha v nejhezčí části ostrova. Kvalitní ubytování, možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí ve studiu, klimatizace v ceně, velký bazén. Přímo nad krásnou pláží a vedle jedné z nejznámějších pláží – Aghios Nikolaos – s pozvolným vstupem do moře a s širokou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherná poloha v nejhezčí části ostrova. Kvalitní ubytování, možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí ve studiu, klimatizace v ceně, velký bazén. Přímo nad krásnou pláží a vedle jedné z nejznámějších pláží – Aghios Nikolaos – s pozvolným vstupem do moře a s širokou nabídkou vodních sportů. Klidné prostředí – ideální pro rodiny s dětmi.

Letovisko

Vassilikos, přímo u písčité pláže

Poloha

studia Koukis se nachází na výběžku Vassilikos přímo nad krásnou pláží. V okolí je několik taveren a obchůdků. Hlavní město Zakyntho­s je vzdáleno 15 km.

Vybavení

komplex 4 třípodlažních budov bez výtahu s velkým sladkovodním bazénem. Recepce otevřena v určených hodinách, obchod se suvenýry. Slunečníky a lehátka u bazénu. U studií je taverna, bary u bazénu a na pláži fungují v hlavní sezóně.

Služby za poplatek

dětská postýlka, tre­zor, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

klimatizovaná studia s výhledem na moře – jedna obývací místnost vybavená 2 samostatnými lůžky a přistýlkou pro 3. dospě­lou osobu (v některých studiích možnost 2 přistýlek pro děti do 12 let – palanda) a kuchyňským koutem se základním vybavením (el. vařič, lednička). Koupelna se sprchou/WC, TV, balkon. Jedno 2lůžkové studio je umístěno ve vedlejší budově, je menší a nemá přímý výhled na moře.

Pro děti

dětský bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000