crosssearch

Poloha: několik malých přízemních vilek stojí v údolí u hlavní cesty, která vede do přístavu Limni Keri, kde je i pláž, a který je vzdálen asi 5 minut pohodlné chůze. Obchody včetně pekárny jsou v okolí. Ubytování: 7 malých půvabných vilek je postaveno z tradičních přírodních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: několik malých přízemních vilek stojí v údolí u hlavní cesty, která vede do přístavu Limni Keri, kde je i pláž, a který je vzdálen asi 5 minut pohodlné chůze. Obchody včetně pekárny jsou v okolí.

Ubytování: 7 malých půvabných vilek je postaveno z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Jsou velmi dobře a luxusně vybaveny. Větší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí, kde je rozkládací gauč (další 2 lůžka). 7. lůžko lze vyžádat do jedné z ložnic. Menší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí. 5. lůžko lze vyžádat do jedné z ložnic. Vilky jsou vybaveny 2 koupelnami, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV. Terasy vilek jsou odvráceny od silnice a jsou směrovány k bazénům, které přísluší k vilkám.

Hodnocení: luxusní ubytování, které poskytuje maximální pohodlí, je nedaleko pláže i obchodů.

Vzdálenost od pláže: cca 180 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000