crosssearch

Kleopatra

Řecko, Zakynthos

Studia Kleopatra leží v klidné části s krásným výhledem na celý Laganas a moře, jen pár minut od pláže s pozvolným vstupem do moře a centra Laganasu. Balkony jednotlivých studií jsou příjemně stíněny vzrostlými piniemi. Z druhé strany domu naopak v září dozrávají banány....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Kleopatra leží v klidné části s krásným výhledem na celý Laganas a moře, jen pár minut od pláže s pozvolným vstupem do moře a centra Laganasu. Balkony jednotlivých studií jsou příjemně stíněny vzrostlými piniemi. Z druhé strany domu naopak v září dozrávají banány. Všechny pokoje jsou jako nové, mají vlastní koupelnu, balkon, kuchyňský kout se základním kuchyňským vybavením, vařičem a lednicí. Kleopatra patří mezi našimi zákazníky k nejpopulárnějším studiím na ostrově i díky starostlivosti a přívětivosti majitele studií. Je vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

- 350 m od pláže

- lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

- 500 m od centra Laganasu

Stravování: vlastní – možno přikoupit snídaně a večeře v místní taverně (snídaně rozšířená kontinentální a večeře hlavní jídlo a salát - výběr z jídelního lístku cca 20 jídel, včetně jednoho nápoje).

Ubytování: Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, ventilátor za poplatek a balkon.

Trezor ve vedlejším hotelu za poplatek.

Možnost 1 přistýlky.

7 pokojů, 1 patro.

Úklid: 6x týdně.

Výměna ložního prádla: 2x týdně.

Výměna ručníků: 2x týdně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000