crosssearch

Katarini

Řecko, Zakynthos

Bílá budova apartmánů Katarini zpestřená bugamvíliemi stojí vedle domů Panagiotis I a II v objetí olivovníků. Přibližně 200 m dlouhou cestu na písečnou pláž smíšenou s oblázky lemuje několik obchůdků a hotelů s bazény. Dům má výbornou polohu, v klidné oblasti a zároveň blízko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bílá budova apartmánů Katarini zpestřená bugamvíliemi stojí vedle domů Panagiotis I a II v objetí olivovníků. Přibližně 200 m dlouhou cestu na písečnou pláž smíšenou s oblázky lemuje několik obchůdků a hotelů s bazény. Dům má výbornou polohu, v klidné oblasti a zároveň blízko rušného centra. Hosté mohou využívat bazén u domů Panagiotis s lehátky a slunečníky zdarma.

Kapacita: 5 studií a apartmánů

Ubytování / Vybavení

2-lůžková studia v přízemí, 5-lůžkový apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi v přízemí (v jedné ložnici manželská postel, v druhé 2 samostatná lůžka) a obývacím pokojem (s přistýlkou), 3-lůžkový apartmán s od­dělenou ložnicí pro dvě osoby a obývací kuchyní s 3. lůžkem (přistýlka - rozkládací pohovka) a 3 balkony, v patře, prostorný apartmán pro 6 osob se dvěma ložnicemi (v každé z nich 2 postele), obývacím poko­jem se 2 přistýlkami, v patře, kuchyňský kout, základní vybavení, lednička, kou­pelna s WC, balkon nebo terasa.

Stravování

bez stravy; možnost doplatit si večeře v hotelu Tsilivi Beach (v ceně večeře je i 1 nápoj/osoba - dle výběru: voda, nealko, pivo nebo víno)

Náš názor

jednodušší příjemné ubytování vhodné pro páry i pro rodiny s dětmi, jejichž ratolesti si mohou bezstarostně hrát na zahradě domu či v sousedství na dětských houpačkách.

Pláž

cca 200 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000