crosssearch

Poloha: pěkná vilka stojí na severním svahu Limni Keri a je obrácena směrem k moři. Je obklopena olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilky vedou schody, které Vás rychle svedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: pěkná vilka stojí na severním svahu Limni Keri a je obrácena směrem k moři. Je obklopena olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilky vedou schody, které Vás rychle svedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Ubytování: jednodušší studia jsou v 1. patře nebo ve zvýšeném přízemí. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), prostorný balkón nebo terasa a klimatizace (za příplatek). Velmi pohostinní majitelé - zemědělci Vám rádi nabídnou vlastní produkty - zeleninu a víno.

Hodnocení: jednodušší ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž, na typickém řeckém venkově a s velmi pohostinnými majiteli.

Vzdálenost od pláže: cca 130 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000