crosssearch

Poloha: vilka stojí v zahradách asi 60 m od místní komunikace mezi vesničkou Xehoriati a Amoudi a je doslova obklopena olivovými sady. Na písečnou pláž v Amoudi se dostanete po místní komunikaci asi za 8 minut a na písečnou pláž v Xehoriati asi za 20 minut. Mezi oběma plážemi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilka stojí v zahradách asi 60 m od místní komunikace mezi vesničkou Xehoriati a Amoudi a je doslova obklopena olivovými sady. Na písečnou pláž v Amoudi se dostanete po místní komunikaci asi za 8 minut a na písečnou pláž v Xehoriati asi za 20 minut. Mezi oběma plážemi je ještě jedna malá písečná pláž. Cesta k ní vede zelení po úzké pěšince.

Ubytování: dobře udržovaný rodinný dům má standardní studia pro 2 osoby a apartmány s 1 ložnicí pro 2 osoby a obývací kuchyní se 2 dalšími lůžky. Jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Některé pokoje mají nádherný panoramatický výhled na vesničku Amoudi a na moře, jiné jsou orientované k vesničce Xehoriati a mají krásný výhled na celou vesničku zahalenou v olivových sadech. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní gril. Majitelé se pečlivě starají o své hosty.

Hodnocení: ubytování v přírodě, v klidném prostředí, s dobrým dosahem 3 pláží a s nadstandardní péčí majitelů.

Vzdálenost od pláže v Amoudi: cca 220 m.

Vzdálenost od malé pláže: cca 100 m.

Vzdálenost od pláže v Xehoriati: cca 1,5 km.

Vzdálenost od obchodu v Amoudi: cca 240 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000