crosssearch

Irida

Řecko, Zakynthos

Poloha: Studia se nachází v letovisku Argassi, jehož centrum je vzdálené cca 3 min. a naleznete zde dostatek taveren, restaurací, kaváren, barů a obchodů. Hlavní město Zakynthos je vzdálené 4 km, letiště 6 km. Vybavení Hotelu: Studia leží v těsné blízkosti hotelového...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Studia se nachází v letovisku Argassi, jehož centrum je vzdálené cca 3 min. a naleznete zde dostatek taveren, restaurací, kaváren, barů a obchodů. Hlavní město Zakynthos je vzdálené 4 km, letiště 6 km.

Vybavení Hotelu:

Studia leží v těsné blízkosti hotelového komplexu Captain´s/Commodore/Admiral, se kterým jsou spojena zahradou. Klienti mohou využívat služby tohoto komplexu.

Vybavení pokoje:

Pokoje s vlastním soc. zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením, balkónem a na recepci v hotelu Captain´s možnost vyžádání mikrovlné trouby za poplatek. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pláž & plážový servis:

Menší písečné pláže (na některých místech oblázkové) se nacházejí cca 300 m od studií. Pravidelné autobusové spojení na nejhezčí pláže ostrova (Ag. Nikolaos, Banana Beach, Plaka Beach atd.).

Sport & Fitness:

Venkovní bazén v hotelu Captain´s (cca 15 m), nemotorové vodní sporty na pláži. Klienti mohou využívat večerní animace v hotelovém komplexu Captain´s/Commodore/Admiral.

Stravování:

Vlastní, za příplatek možnost přiobjednání polopenze nebo all inclusive v hotelu Captain´s (cca 50 m).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000