crosssearch

Grigoris

Řecko, Zakynthos

Studia leží v klidnější části největšího prázdninového letoviska ostrova a přitom nedaleko pláže i centra Laganas. Vhodné pro méně náročné klienty přijíždějící nejen za krásnou pláží a koupáním, ale i za zábavou a pestrým nočním životem. Letovisko: Laganas Od pláže: 220 m...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia leží v klidnější části největšího prázdninového letoviska ostrova a přitom nedaleko pláže i centra Laganas. Vhodné pro méně náročné klienty přijíždějící nejen za krásnou pláží a koupáním, ale i za zábavou a pestrým nočním životem.

Letovisko: Laganas

Od pláže: 220 m od písčité pláže

Poloha: studia leží pouhých 150 m od centra s tavernami, obchody a bary, nedaleko dlouhé písčité pláže, asi 300 m od autobusové zastáv­ky a 50 m od nejbližšího supermarketu. Autobus nemůže zajet až k ubytovací kapacitě, cca 150 m se jde od hlavní silnice se zava­zadly pěšky.

Vybavení: 2podlažní budova bez výtahu, klient­i mohou využívat sladkovodní bazén s barem u vedlejší ubytovací kapacity (za poplatek).

Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, slunečníky a lehátka u

vedlejší ubytovací kapacity i na pláži za poplatek na místě.

Ubytování: studia pro 2–3 osoby (lze i pro 3 dospělé) jsou jednoduše, účelně zařízena. Jedna obývací místnost s 2lůžkem a lůžkem pro 3. osobu, kuchyňský kout (základní nádobí, vařič, lednička), koupelna se sprchou/WC, stropní větrák, balkon se stolkem a židličkami.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000