crosssearch

Příjemné ubytování s rodinnou atmosférou typu studia se nachází v centru letoviska Tsilivi (v části zvané Planos). Nákupní možnosti jsou cca 100 m. Autobusová zastávka cca 200 m (jízdenka do hlavního města vyjde na cca 1,80€/cesta). Nejbližší restaurace je cca 100 m,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

příjemné ubytování s rodinnou atmosférou typu studia se nachází v centru letoviska Tsilivi (v části zvané Planos). Nákupní možnosti jsou cca 100 m. Autobusová zastávka cca 200 m (jízdenka do hlavního města vyjde na cca 1,80EUR/cesta). Nejbližší restaurace je cca 100 m, supermarket cca 100 m, pekárna cca 700 m. Milovníci vodních radovánek mohou navštívit vodní park TSILIVI WATER PARK, cca 550 m, obvykle otevřený od 10:00-18:00 hodin, cena v hlavní sezóně v roce 2016: 18EUR/dospělí a 12EUR/děti (v ceně bylo též rychlé občerstvení typu hot dog nebo hamburger/osoba, po 14:30 je vstupné obvykle s 50% slevou.

Pláž:

objekt je cca 300 m od moře a široké písečné pláže, cestou podél silnice. Vstup je zde pozvolný, mořské dno je písečné.

Kapacita:

celková kapacita této jednopatrové budovy je 10 jednotek (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýl-ky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, ku-chyňským koutem s jednoduchým základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, rychlo-varnou konvicí, telefonem, TV se satelitním příjmem (velmi omezená nabídka kanálů), balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, vnitrozemí, event. směrem na moře. Na balkónu je též malý sušák na prádlo. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Poko-je pro 3 osoby se nachází v přízemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

zahrada s olivovníky v zadní části, venkovní lavice, stůl k posezení, dětská houpačka v zahradě. Parkoviště. Wifi na pokojích zdarma.

Stravování:

vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si ALL INCLUSIVE v hotelu Azure Resort & Spa, 4* (dříve hotel MEDITERRANEE), cca 100 m.

Podrobný popis stravování (AI):

All inclusive zahrnuje: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive v hotelu AZURE RESORT AND SPA jsou klienti informováni po příjezdu do studií Snídaně (07:30-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:30-21:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci Alati Během obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nealkoholických nápojů (vo-da, nealko, ovocné šťávy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, místní víno) Obvykle 2x týdně tematický bufet a 1x týdně řecký večer v Alea Baru

U večeří je požadováno společenské oblečení (vstup není povolen v žabkách, plavkách, plážovém oděvu...) Lehké občerstvení ve formě snacků (např. sandwiche, plněné taštičky, sušenky, koláčky, kopečko-vá) od 11:00-13:00 a od 15:30-18:00 v barech Alegria a Alea, v případě nepříznivého počasí v baru Almaz Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, káva, čaj, horká čokoláda) a rozlévaných místních a některých dovážených alkoholických nápojů (místní víno, ouzo, točené pivo, brandy, francouzské koňaky a šampaňské a další) od 11:00-22:30 hodin v barech Alegria a Alea, v případě nepříznivého počasí v baru Almaz Konzumace po 22:30 se hradí extra V areálu hotelu Azure Resort & Spa je možné v průběhu dne využívat bazén, slunečníky a lehátka

Sport a zábava:

slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-8EUR/set/den). Na pláži je možnost vodních sportů (za poplatek, např. šlapadla - cca 15EUR/hodina, vodní skútr - cca 30EUR/15 minut, cca 45EUR/30 minut, ka-jak - cca 20EUR/hodina).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

v centru Tsilivi nedaleko od pláže rodinné a přátelské prostředí

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000