crosssearch

Fratzeskos

Řecko, Zakynthos

Poloha: vilka stojí ve svahu nad překrásnou písečnou pláží nedaleko centra staré vesničky (asi 5 minut). Dům stojí u cesty, která vede do sousední osady. Pokoje jsou však klidné, protože jsou situované přes zahradu k moři. Od vilky vedou schody přímo na pláž (cca 80 schodů)....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilka stojí ve svahu nad překrásnou písečnou pláží nedaleko centra staré vesničky (asi 5 minut). Dům stojí u cesty, která vede do sousední osady. Pokoje jsou však klidné, protože jsou situované přes zahradu k moři. Od vilky vedou schody přímo na pláž (cca 80 schodů). Nevyhovuje-li Vám chůze po schodech,je možné se na pláž dostat i po silnici.

Ubytování: jednoduchá studia jsou v přízemí a v 1. patře. Jsou vybavena sprchou, WC, balkónem a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). Všechna studia jsou situována k moři, některá mají výhled na moře, jiná mají výhled částečně zastíněný stromy, které chrání dům před přímým sluncem.

Hodnocení: jednoduché ubytování přímo nad příjemnou pláží bude vyhovovat všem, kteří upřednostňují polohu domu před komfortem.

Vzdálenost od pláže: cca 50 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000