crosssearch

Filipos

Řecko, Zakynthos

Patrové vilky se nacházejí cca 600 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Do Kalamaki je to cca 300 m. Zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města ostrova Zakynthos, je vzdálena cca 300 m. Nejbližší obchůdky, bary a restaurace jsou vzdáleny cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Patrové vilky se nacházejí cca 600 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Do Kalamaki je to cca 300 m. Zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města ostrova Zakynthos, je vzdálena cca 300 m. Nejbližší obchůdky, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 200 m.

POPIS: Velmi příjemné vilky s rodinnou atmosférou se nacházejí v pěkné zahradě s bazénem (lehátka a slunečníky zdarma) a snack barem.

STUDIA PRO 2-3 OSOBY: Studia mají obývací ložnici pro 2 osoby s možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let, kuchyňský koutek se základním nádobím, ledničkou a vařičem, koupelnu se sprchou a WC a balkon nebo terasu. Některá studia mají možnost klimatizace (za poplatek cca 5 EUR/den).

APARTMÁNY PRO 3–5 OSOB: Apartmány jsou stejně vybaveny jako studia, ale mají navíc jednu oddělenou ložnici se dvěma pevnými lůžky a přistýlkou.

SPORT A ZÁBAVA: Pláž v Kalamaki je v oblasti, kde hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty. Můžete si však zapůjčit šlapadla nebo kánoe. Letovisko Kalamaki patří mezi nejoblíbenější na ostrově a nabízí řadu příležitostí k zábavě.

STRAVOVÁNÍ: Bez stravování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000