crosssearch

Dvoupatrová vilka se studii a apartmány stojí v zeleném údolí nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlně jen za pár minut. Vilka má malou zahradu, která odděluje dům od přístupové cesty a malého můstku přes potok, který vede k moři. V okolí vilky jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

dvoupatrová vilka se studii a apartmány stojí v zeleném údolí nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlně jen za pár minut. Vilka má malou zahradu, která odděluje dům od přístupové cesty a malého můstku přes potok, který vede k moři. V okolí vilky jsou taverny a obchody.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka
bez stravování

Ubytování

studia a apartmány jsou příjemně zařízeny a jsou situovány v přízemí, 1. a 2. patře. Apartmány mají dvě ložnice, jedna ložnice má manželské lůžko, druhá ložnice dvě oddělená lůžka. Studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželská postel a další lůžko). Studia i apartmány mají zastíněné balkony či terasy, které směřují do údolí a je z nich pěkný výhled do zeleně. Studia i apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV a Wi-Fi.

Hodnocení

příjemné ubytování zasazené do zeleně s vynikající polohou nedaleko od oblázkové pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m.
od centra Limni Keri: cca 120 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000