crosssearch

Danna

Řecko, Zakynthos

Studia Danna jsou komplexem tří budov a nacházejí se na okraji letoviska Tsilivi, přibližně 100 m od písčito-oblázkové pláže. První, původní budova má v přízemí situovanou tavernu Eden s místními specialitami. Následuje prostřední budova, která čeká na naše hosty a za ní stojí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Danna jsou komplexem tří budov a nacházejí se na okraji letoviska Tsilivi, přibližně 100 m od písčito-oblázkové pláže. První, původní budova má v přízemí situovanou tavernu Eden s místními specialitami. Následuje prostřední budova, která čeká na naše hosty a za ní stojí třetí, nově postavená. Domy spojuje udržovaná pestrobarevná zahrada. Hlavní město je vzdálené cca 6 km, letiště 8 km a do centra letoviska je to asi 600 m, přičemž taverny, kavárny a minimarkety jsou mnohem blíže. Dům je v blízkosti hotelu Tsilivi Admiral, ve kterém je možné využít bazén a zároveň je zde možnost doplatit si večeře. Hosté mají možnost 1 WiFi připojení v restauraci zdarma.

Kapacita: 20 studií

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, dřevěný nábytek, klimatizace (za poplatek), kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna s WC, TV, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

bez stravy

Náš názor

pohodlná studia v blízkosti moře a zároveň v dostupnosti živého centra s pestrou nabídkou zábavy. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pláž

100 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000