crosssearch

Moderní apartmánový komplex se nachází přímo u písečné pláže v oblíbeném letovisku Argassi (Řecko, Zakynthos). V areálu naleznete vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, bar, zahrát si můžete kulečník nebo stolní tenis. Stačí pár kroků a můžete si dát...

Konečná cena za osobu od: 10 519 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Moderní apartmánový komplex se nachází přímo u písečné pláže v oblíbeném letovisku Argassi (Řecko, Zakynthos). V areálu naleznete vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, bar, zahrát si můžete kulečník nebo stolní tenis. Stačí pár kroků a můžete si dát kávu, drink, různé občerstvení ve snack baru přímo u pláže, který je otevřený do pozdních nočních hodin, nebo využít nabídky vodních sportů. Na výlet do 3 km vzdáleného hlavního města s možností nákupů a večerní zábavy se pohodlně dostanete místní pravidelnou linkou. Ubytování doporučujeme klientům, kteří nemají rádi hotelové komplexy, ale přesto vyžadují luxusní ubytování umožňující stravování podle vlastního scénáře.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, zařízený kuchyňský kout, lednice, klimatizace (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy: Vlastní nebo možnost stravování se ve snack baru u pláže.

Příbuzné produkty:

Studia Castello Beach - 7 nocí

Způsob prodeje

na vyžádání

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 223 termínů

Celkem 223 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000