crosssearch

Vilka se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete za pár minut. Z prvního a druhého patra, kde jsou studia a apartmány, vedou schody. Cesta na pláž pokračuje pohodlně po místní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vilka se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete za pár minut. Z prvního a druhého patra, kde jsou studia a apartmány, vedou schody. Cesta na pláž pokračuje pohodlně po místní komunikaci. V okolí domu jsou taverny a nedaleko je půjčovna motorových člunů.

Informace o ubytování

2-4 lůžka
bez stravování

Ubytování

prostorná a vzdušná studia a apartmány. Studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželské lůžko + další lůžko). Apartmány mají dvě ložnice, jednu s manželským lůžkem a druhou se dvěma lůžky. Studia i apartmány mají zastíněné balkony s pěkným výhledem na moře, jsou vybaveny sprchou či vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). V přízemí domu bydlí rodina majitele.

Hodnocení

dobře udržované a prostorné ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu jen pár metrů od oblázkové pláže. Další předností domu je výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m.
od centra Limni Keri: cca 500 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000