crosssearch

Klidná dovolená poblíž želvího ostrůvku a pláže. Stylový řecký hotel Bozikis Palace obklopený zelení, leží u městečka Agios Sostis, v mírném svahu v blízkosti menší písečné pláže (150 m) u přístavního města Laganas. Taverny, restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti 350 m.

Konečná cena za osobu od: 9 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bozikis Palace

Klidná dovolená poblíž želvího ostrůvku a pláže.

Pláž

Menší písečná pláž 150 m od hotelu. K pláži vedou schody nebo asfaltová cesta.

Poloha hotelu

Stylový řecký hotel obklopený zelení, leží u městečka Agios Sostis, v mírném svahu v blízkosti menší písečné pláže (150 m) u přístavního města Laganas. Taverny, restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti 350 m.

Stravování

Snídaně, formou rozšířeného kontinentálního bufetu. Za příplatek možnost večeří výběrem z menu v nedaleké (150 m ) taverně.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), telefonem, rádiem, lednicí a klimatizací v červenci a srpnu zdarma. V pokoji je možnost jedné přistýlky, kterou je rozkládací campingové lehátko.

Vybavení

Svým hostům nabízí k využití vstupní halu s recepcí, televizní místnost, snídaňovou místnost, bar, snack bar, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), upravenou zahradu a parkoviště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 663 termínů

Celkem 663 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000