crosssearch

Komplex luxusních suitů se nachází v mírném svahu obklopen cypriši, nad krásnými a nejlepšími písečnými plážemi Gerakas a Porto Roma, které jsou vzdáleny cca 5 minut. ze suitů je překrásný výhled na zátoku oblasti Vassilikos. Vzdálenost pláže je 500 m. Obchůdky a restaurace...

Konečná cena za osobu od: 12 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Komplex luxusních suitů se nachází v mírném svahu obklopen cypriši, nad krásnými a nejlepšími písečnými plážemi Gerakas a Porto Roma, které jsou vzdáleny cca 5 minut. ze suitů je překrásný výhled na zátoku oblasti Vassilikos. Vzdálenost pláže je 500 m. Obchůdky a restaurace jsou 200 m v centru Vassilikos.

Vybavení hotelu

K vy bavení hotelu patří recepce, lobby, restaurace, restaurace u bazénu, pool/snack bar, venkovní bazén, dětský bazén, jacuzzi, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), prádelna, fitness centrum, parkoviště.

Vybavení pokoje

Luxusní suity pro 2-3 osoby, k jejichž vybavení patří vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s chladničkou, sat TV, DVD přehrávač, přístup na internet, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, klimatizace, balkón nebo terasa.

Pláž & plážový servis

Pláž je písečná. Vzdálená 500 m. Plážový servis za poplatek.

Sport & Fitness

Vhodné pro klienty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné pannenské přírodě.

Stravování

Snídaně formou velmi bohatého bufetu.

Služby v ceně

Klimatizace, bezpečnostní schránky.

Poznámka

Tento velmi luxusní a komfortní komplex doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí obklopeni zelení. Velmi moderně zařízený luxusní hotel s noblesní atmosférou.

Internetové stránky hotelu: www.belvederezante.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 770 termínů

Celkem 770 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000