crosssearch

2 menší moderní kamenné vilky stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathias, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Kamara se dostanete asi za 10 minut.Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

2 menší moderní kamenné vilky stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathias, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Kamara se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Ubytování

obě vilky jsou spojeny schodištěm, které vede na veliké terasy. Z terasy vcházíte do prostorné obývací kuchyně, kde je sporák, lednička s mrazákem a kuchyňský stůl se židlemi. V obývací kuchyni je 1 lůžko, ve 2. vilce pak 1 velké dvoulůžko, dále jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice a dobře vybavená koupelna. Ve vilkách není klimatizace, protože jsou postaveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva. Jsou dobře izolovány před teplem, jsou vzdušné a dobře větratelné. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní grill.

Hodnocení

 velmi pěkné ubytování, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu.

Vzdálenost od pláže Kamara

cca 400 m.

Vzdálenost od malé pláže Vrisi

cca 150 m.

Vzdálenost od centra Limni Keri

cca 1,8 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000