crosssearch

Apartmány Katarini

Řecko, Zakynthos

Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřena barevnými bugenviliemi, stojí na společné zahradě v těsném sousedství domů Panagiotis I. a II. V loňském roce prošel dům rekonstrukcí fasády. Hosté mohou využívat bazén u domů Panagiotis - lehátka jsou zdarma.

Konečná cena za osobu od: 9 272 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřena barevnými bugenviliemi, stojí na společné zahradě v těsném sousedství domů Panagiotis I. a II. V loňském roce prošel dům rekonstrukcí fasády. Hosté mohou využívat bazén u domů Panagiotis - lehátka jsou zdarma. Katarini je skvělým výběrem pro větší rodiny, jelikož má k dispozici jako jeden z mála domů apartmány pro 5-6 osob se dvěma oddělenými ložnicemi - dvě děti mají ubytování zdarma!

CK kategorie:

**

Oficiální kategorie:

*

Kapacita

5 studií a apartmánů

Pláž:

cca 200 m, písčito-oblázková

Ubytování / Vybavení

2-lůžková studia v přízemí, 5-lůžkový apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi v přízemí (v jedné ložnici manželská postel, v druhé 2 samostatná lůžka) a obývacím pokojem (s přistýlkou), 3-lůžkový apartmán s oddělenou ložnicí pro dvě osoby a obývací kuchyní s 3. lůžkem (přistýlka - rozkládací pohovka) a 3 balkony, v patře, prostorný apartmán pro 6 osob se dvěma ložnicemi (v každé z nich 2 postele), obývacím pokojem se 2 přistýlkami, v patře, kuchyňský kout, základní vybavení, lednička, koupelna s WC, balkon nebo terasa

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje

zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA - ZAKYNTHOS - PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

U autobusových zájezdů

doprava luxusním klimatizovaným autobusem, trajekt Kilini - Zakynthos a zpět, transfer do ubytování, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 54 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000