crosssearch

Adonis

Řecko, Zakynthos

Obrázek není k dispozici

Malá vesnička Amoudi pro milovníky klidu a pohody. Možnost využití bazénu u studií Kozanos, blízko pláže, apartmány se 2 ložnicemi i pro 4 dospělé. Budovy s apartmány Adonis se nachází ve vesničce Amoudi nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malá vesnička Amoudi pro milovníky klidu a pohody. Možnost využití bazénu u studií Kozanos, blízko pláže, apartmány se 2 ložnicemi i pro 4 dospělé.

Letovisko

Amoudi

Od pláže

100 m od písčité pláže

Večeře

bufetové za příplatek (v aparthotelu Amoudi)

Poloha hotelu

budovy s apartmány Adonis se nachází ve vesničce Amoudi nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alikes lze dojít pěšky za cca 45 min., hlavní město Zakynthos je vzdáleno 14 km.

Vybavení

apartmány Adonis tvoří tři 2podlažní budovy bez výtahu. Komplex budov se nachází nedaleko studií Kozanos, kde lze využívat sladkovodní bazén, slunečníky a lehátka na terase u bazénu.

Služby za poplatek

klimatizace, dětská postýlka (pouze jedna), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

apartmány pro 2–4 osoby, 2 oddělené ložnice se 2 lůžky, místnost s kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), koupelna se sprchou/WC, balkon či terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000