crosssearch

Vournelis

Řecko, Thassos

Menší hotel rodinného typu se nachází poblíž hlavního města ostrova Thassos, které se nazývá Limenas. Vzdálenost od živého centra města je cca 1000 m a vzdálenost od hlavního přístavu v Limenas je cca 200 m. V blízkosti hotelu jsou menší obchůdky, restaurace, taverny, kavárny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší útulný hotel rodinného typu je situován v blízkosti hezké pláže. Ideální volba pro poznávání a cestování.

Poloha

Menší hotel rodinného typu se nachází poblíž hlavního města ostrova Thassos, které se nazývá Limenas. Vzdálenost od živého centra města je cca 1000 m a vzdálenost od hlavního přístavu v Limenas je cca 200 m. V blízkosti hotelu jsou menší obchůdky, restaurace, taverny, kavárny. Pěkná písečná pláž je vzdálena od hotelu asi 200 m, slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek, případně je nutná menší konzumace v místním plážovém baru.

Vybavení

Ve dvoupodlažní menší hotelové budově s 19 hotelovými pokoji se nachází vstupní hala s recepcí (internetové WiFi připojení je za poplatek), menší restaurace a příjemný snack bar. Hotel má hezký bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

internetové WiFi připojení

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén

Ubytování

menší, jednoduše, ale účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, internetové WiFi připojení (za poplatek), TV/SAT, menší kuchyňský koutek s ledničkou, centrálně řízenou klimatizaci (v provozu v hlavní sezóně).

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000