crosssearch

Susie

Řecko, Thassos

Na okraji letoviska Skala Potamia, asi 600 m od jeho centra se nachází příjemný prázdninový dům Susie. Od nejbližší oblázkové pláže (při vstupu do moře písek) je vzdálen necelých 200 m a popojdete-li o kousek dál, najdete krásnou písečnou pláž s lehátky a slunečníky.

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na okraji letoviska Skala Potamia, asi 600 m od jeho centra se nachází příjemný prázdninový dům Susie. Od nejbližší oblázkové pláže (při vstupu do moře písek) je vzdálen necelých 200 m a popojdete-li o kousek dál, najdete krásnou písečnou pláž s lehátky a slunečníky. V sousedství domu se nachází výborná místní taverna, vedle ní je minimarket a na konci cesty je autobusová zastávka. Krátkou procházkou se dostanete k tavernám, plážovým barům a obchůdkům. Osvěžení v horkých dnech poskytuje i bazén přímo v areálu, s lehátky a slunečníky (zdarma). Součástí areálu je malá recepce.

Kapacita: 22 studií

Ubytování / Vybavení

studia pro 2-3 osoby (3. lůžko pevné), kuchyňský kout, dvouplotýnkový vařič, lednička, základní nádobí, koupelna (sprcha, WC), trezor (za poplatek), balkon.

Stravování

bez stravy

Náš názor

útulný a pohodlný studiový dům s bazénem poskytuje skutečné prázdninové pohodlí. Vhodný pro všechny věkové kategorie, doporučujeme hlavně těm, kteří vyhledávají klidnější dovolenou. Náš tip!

Pláž

nejbližší necelých 200 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000