crosssearch

Studia Giannikis

Řecko, Thassos (zobrazit na mapě) mapa

Studia Gainnikis se nacházejí na klidném místě přímo u krásné písečné pláže (možnost výskytu kamenných plat). Druhé největší letovisko ostrova Limenaria je od studií vzdáleno 1,5 km a nabízí množství taveren, večerních procházek, sportovního vyžití a nákupů. Naleznete zde...

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Studia Gainnikis se nacházejí na klidném místě přímo u krásné písečné pláže (možnost výskytu kamenných plat). Druhé největší letovisko ostrova Limenaria je od studií vzdáleno 1,5 km a nabízí množství taveren, večerních procházek, sportovního vyžití a nákupů. Naleznete zde banku, lékárnu a ordinaci lékaře. Na známou zátoku Trypiti je to od studií pouhých 700 m, nejbližší supermarket je cca 1 km a taverna 400 m od studií.

Ubytování

Dům nabízí ubytování v prostornych dvoulůžkovych studiích s vyhledem na moře. Studia mají k dispozici vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), vybaveny kuchyňsky kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí), TV, klimatizaci a balkon.

Vybavení

Součástí studiového komplexu je zahrada, snack-bar, rcepce, TV kout, grill, Wi-Fi a dětsky koutek. Na pláži máte možnost využít beachvolejbalové hřiště, služby za poplatek: vodní sporty a plážovy bar. Lehátka a slunečníky na pláži jsou pro klienty studií k dispozici zdarma.

Stravování

Vlastní. Centrum letoviska Limenaria nabízí spoustu možností stravování v restauracích.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000