crosssearch

omfortní a velmi oblíbené hotely se nacházejí na výsostné poloze - přímo na bílé pláži s tyrkysově zabarveným mořem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

komfortní a velmi oblíbené hotely se nacházejí na výsostné poloze - přímo na bílé pláži s tyrkysově zabarveným mořem. Klienti mohou využívat všech nabízených služeb obou hotelů. Okolí hotelů je kopcovité a členité s rozsáhlými háji olivovníků a vinné révy. Zdejší část pobřeží je jednou z nejkrásnějších také díky fascinujícím západům slunce.

Vybavenost

(oba hotely) recepce s prostorným sálem s posezením, malou knihovnou a SAT-TV, sejf (za poplatek), bar, bar u bazénu a pláže, taverna, 2 bazény se sladkou vodou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, sprchy, posezení přímo u pláže, parkovací plocha před hotelem.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje se standardním vybavením, koupelna s WC, balkón nebo terasa, klimatizace (za příplatek), chladnička, TV. Většina pokojů je orientována s výhledem na moře nebo na hory.

Strava

polopenze, snídaně rozšířená kontinentální, večeře - výběr z menu spolu s ovocným a zeleninovým bufetem.

Pláž

krásná pláž s jemně bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je součástí hotelu. Pláž je určena výhradně pro hotelové hosty. Plážový servis je v ceně zájezdu.

Sport a zábava

v hotelu můžete využít všech bazénů, taverny, restaurací, plážových barů, v okolí také restaurace, taverny, markety.

Náš názor

komfortní a relaxační místo pro strávení báječné dovolené. Hotel má jedinečnou polohu a v případě noční zábavy je hlavní město Limenas vzdálené jen 12 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000