crosssearch

Nostos

Řecko, Thassos

Studia Nostos se nacházejíí v oblasti Golden Beach na východní straně ostrova Thassos. Jedná se o nejoblíbenější prázdninovou destinaci v severním Řecku, pouhých 300 metrů od nádherné pláže a 9 km od Limenas (Thassos Town). majiteké a zaměstnanci jsou velmi přátelští a ochotní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

Studia Nostos se nacházejíí v oblasti Golden Beach na východní straně ostrova Thassos. Jedná se o nejoblíbenější prázdninovou destinaci v severním Řecku, pouhých 300 metrů od nádherné pláže a 9 km od Limenas (Thassos Town). majiteké a zaměstnanci jsou velmi přátelští a ochotní pomoci se vším, co potřebujete.

Pláž

cca 300 m, 4 km dlouhá písčitá pláž Golden Beach oceněná Modrou vlajkou EU (patří mezi nejkrásnější nejen na ostrově Thassos, ale v Řecku vůbec)

Vybavení / Sport / Zábava

Studia jsou obklopena borovicemi a olivovníky ve velké a dobře udržované zahradě, na které se nachází i bar nabízející nápoje po celý den. Pro děti je zde dětské hřiště.

Ubytování / Vybavení

Pro naše klienty jsou k dispozici 3-lůžková studia vybavená klimatizací, kuchyňským koutem se základním nádobím, ledníčkou, TV, terzorem, fénem, velkým balkonem s výhledem do zahrady.

Stravování

bez stravy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000