crosssearch

Makryammos Bungalows

Řecko, Thassos (zobrazit na mapě) mapa

Příroda, nádherná pláž, vynikající služby, ochotný personál. Hotel jMakryammos Bungalows e velice žádaný a vyhledávaný mezinárodní klientelou. Ideální prostředí pro klidnou dovolenou v příjemném prostředí. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, především rodinám s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 17 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příroda

nádherná pláž, vynikající služby, ochotný personál. Hotel je velice žádaný a vyhledávaný mezinárodní klientelou. Ideální prostředí pro klidnou dovolenou v příjemném prostředí. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, především rodinám s dětmi.

Poloha

hotel leží přímo u dlouhé písčité pláže krásné přírodní zátoky Makryammos s pozvolným vstupem do moře. Velmi rozlehlý areál se nachází v krásném přírodním prostředí ve vzdálenosti cca 3 km od města Limenas, kde jsou rovněž nejbližší nákupní možnosti. Do Limenasu je možná doprava taxi­ anebo lodním přívozem.

Vybavení

hotelový areál se skládá z hlavní budovy a jednopodlažních bungalovů umístěných ve svahu v rozlehlém borovicovém háji. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, několik restaurací á la carte. Stolní tenis, plážový volejbal, animační programy, slunečníky, lehátka u bazénu jsou zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Služby za poplatek

slunečníky a lehátka na pláži, tenis, kulečník, internet, masáže, trezor na pokoji.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, animační programy, malé ZOO.

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované pokoje se nacházejí v jednopodlažních a dvoupodlažních bungalovech rozmístěných ve svahu v rozlehlém háji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, ledničkou, terasou. Trezor je za poplatek. Standardní pokoje jsou umístěny v horní části areálu ve svahu, pokoje typu superior jsou situovány blíže k moři. Nově si lze rezervovat pokoje de luxe, jedná se o zrenovované pokoje a v několika prvních řadách od moře. V rodinných pokojích jsou umístěny palandy. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování

Snídaně: bufetové

polopenze

Večeře: bufetové

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000