crosssearch

Elegantní hotel v zahradě u bazénu se nachází u pobřežní promenády letoviska Limenaria. Na pláž, která je vzdálená pouze 30 m od hotelu projdete boční uličkou. Do centra letoviska Limenaria se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě během 10 minut chůze a dojdete...

Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Elegantní hotel v zahradě u bazénu se nachází u pobřežní promenády letoviska Limenaria. Na pláž, která je vzdálená pouze 30 m od hotelu projdete boční uličkou. Do centra letoviska Limenaria se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě během 10 minut chůze a dojdete až do centra letoviska k malému přístavu, kde kotví výletní a rybářské loďky. V centru naleznete malé uličky plné obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka může být v mezonetu) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), TV, kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí), klimatizaci (za poplatek 7 €/den), trezor (za poplatek 2 €/den), balkon.

Vybavení hotelu

Příjemný rodinný hotel nabízí svým hostům k využití vstupní místnost s recepcí, snack-bar a bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek). Přímo u pláže se nachází venkovní kavárna s tavernou. Okolní dlouhé pláže poskytují možnosti příjemných procházek podél moře. Na pláži je možné využít vodní sporty za poplatek.

Stravování

Snídaně - rozšířené servírované kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří formou menu (hlavní jídlo, salát, dezert).

Internetové stránky hotelu  www.limenariabeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000