crosssearch

Rodinně vedený dům s přátelskou atmosférou leží 500 m od centra letoviska Potos a 150 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je známá pod názvem San Antonio Beach a patří mezi nejpěknější v této části ostrova.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rodinně vedený dům s přátelskou atmosférou leží 500 m od centra letoviska Potos a 150 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je známá pod názvem San Antonio Beach a patří mezi nejpěknější v této části ostrova. Studia jsou obklopena olivovými stromy a krásnou udržovanou zahradou. Dům nabízí vkusně zařízená studia. Nedaleké letovisko Potos dává možnost večerním procházkám, posezením v řeckých tavernách a kavárnách i k nákupům ve stylových obchůdcích. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidné romantické místo k dovolené s možností večerního vyžití.

Ubytování

dvoulůžková studia s možností přistýlky ~ sociální zařízení (WC, sprcha, fén) ~ kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí) ~ TV ~ klimatizace (za poplatek cca 5 EUR/den) ~ balkon nebo terasa

Vybavení

Wi-Fi zdarma, TV kout ~ bar, restaurace, možnost grilování ~ zahrada, dětské hřiště

Strava

Stravování - vlastní. Možnost stravování v místních tavernách.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000