crosssearch

Rodinný hotel Coral sálající příjemnou atmosféru, obklopený množstvím borových hájů, je situovaný u klidné pobřežní vesničky nedaleko nádherné písečné pláže. Útulný plážový bar s dvěma bazény pro děti nabízí ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené.

Konečná cena za osobu od: 11 992 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel Coral, sálající příjemnou atmosféru, obklopený množstvím borových hájů, je situovaný u klidné pobřežní vesničky nedaleko nádherné písečné pláže. Útulný plážový bar s dvěma bazény pro děti nabízí ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené.

Poloha

Atraktivní hotel Coral se nachází v letovisku Rachoni na severozápadním pobřeží ostrova cca 11 km od hlavního města Thassos. V blízkosti hotelu podél pobřeží najdete řadu taveren a plážových barů. Hotel leží cca 250 m od písečné pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v recepci (zdarma), internetový koutek v recepci (zdarma) restaurace, bar u bazénu, bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), dětský bazén, sprchy u bazénu, zahrada, volejbalové hřiště.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek), TV/SAT, telefonem a chladničkou (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře servírované formou menu.

Pláž

Malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m od hotelu Coral. Bar a bazén se dvěma dětskými bazény přímo na pláži.

SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000