crosssearch

Christos Beach Velmi příjemná studia situovaná v těsné blízkosti moře ve dvoupatrové budově, se nachází na okraji letoviska Limenaria.

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velmi příjemná studia situovaná v těsné blízkosti moře ve dvoupatrové budově, se nachází na okraji letoviska Limenaria. Přístav je ve vzdálenosti cca 700 m (pod palácem zde zvaným "Palatáki", postavený německou firmou zabývající se těžbou minerálů), odtud odplouvají výletní lodičky. U přístavu je též pošta. Odtud, ve vzdálenosti cca 500 m, je turistické centrum letoviska, zde je banka, bankomat, obchody, restaurace, kavárny, lékař (24 hodin). Cesta do přístavu a centra vede kolem pláže. V těsném sousedství studií je supermarket a prodejna s plážovým vybavením. Doporučujeme procházky podél moře do přístavu nebo na opačnou stranu až do sousedního letoviska Trypiti. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu, linka do hlavního města jezdí po východní i západní straně ostrava, cca 5x denně, do cca 18:30. Jízdenka vyjde na cca 4,70EUR/cesta.

Kapacita

Celková kapacita studií je 12 jednotek (studia pro 2 osoby s možností jedné až dvou přistýlek, obvykle pevná lůžka). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a rádiem, trezorem, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře, bazén nebo zahrádku. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Bar a kavárna u bazénu, příjemná venkovní restaurace, sousedící s pobřežní promenádou, kde se podávají snídaně a večeře, bar Navagio na pláži. Malá zahrádka. Wifi v areálu zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně - rozšířené kontinentální. Servírované večeře se skládají ze 4 chodů (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Sport a zábava

Bazén, bazének pro děti, lehátka u bazénu zdarma (některé pod stromy poskytujícími přirozený stín), slunečníky a lehátka na pláži zdarma - podmíněno konzumací minimálně 1 nápoje/osoba/den v plážovém baru.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000