crosssearch

Apart Christos

Řecko, Thassos

Menší a velice oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a výhodnou polohou v blízkosti Limenarie doporučujeme klientům všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Ideální poloha hotelu k procházkám a cestování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší a velice oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a výhodnou polohou v blízkosti Limenarie doporučujeme klientům všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Ideální poloha hotelu k procházkám a cestování.

Poloha

pečlivě vedený menší hotel s rodinnou atmosférou leží ve vzdálenosti cca 1 km od centra známého a oblíbeného letoviska Limenaria, příjemná plážová promenáda vede od hotelu až do centra Limenarie. Nejbližší nákupní možnosti jsou v blízkém okolí hotelu. Dlouhá pláž Limenarie je písčito-oblázková, v moři s oblázky a kameny (do vzdálenosti 3 m od vstupu do vody, poté je dno písčité). Hotel vybavil kamenitou část přístupu do vody pytli s pískem pro snadný vstup do moře. Od hotelu je pláž oddělena pouze nepříliš frekventovanou místní komunikací. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma (při zakoupení nápojů v plážovém baru). Vzdálenost od přístavu v Limenas je okolo 45 km.

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované pokoje v budově blíže k moři (centrálně řízená klimatizace s individuálním ovládáním) mají menší koupelny se sprchou a WC, jsou vybaveny ledničkou, vysoušečem vlasů, SAT/TV, balkonem. Některé pokoje mají výhled na bazén a postranní výhled na moře, některé výhled na moře. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Internet

WiFi je zdarma v restauraci a baru.

Stravování

Typ stravy: polopenze

Snídaně: rozšířená servírovaná kontinentální snídaně (pečivo, máslo, sýr, salám, vejce, marmeláda, káva, mléko nebo čaj)

Večeře: servírované menu, 3 chody

Vybavení

hotel s celkem 20 pokoji se skládá z několika budov oddělených od pláže pouze místní komunikací. V zahradě patřící k hotelu se nachází bazén, dětský bazén, restaurace a bar. K hotelu patří také plážový bar.

Pro děti

dětský bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000