crosssearch

Romantické a klidné prostředí a možnost all inclusive patří mezi hlavní přednosti tohoto útulného hotelu.

Konečná cena za osobu od: 16 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Romantické a klidné prostředí a možnost all inclusive patří mezi hlavní přednosti tohoto útulného hotelu.

Poloha Hotelu

hotel je umístěn v pěkné zahradě nad mořem s krásným výhledem na záliv a menší přírodní pláž. Hotel leží v oblasti zvané Astris, ve vzdálenosti cca 50 kilometrů od přístavu a hlavního města Limenas a je vzdálen cca 8 kilometrů od městečka Potos. Menší přírodní pláž je vzdálena cca 200 m od hotelu, přístup k pláži vede po strmější cestě. Pláž je písečná s oblázky, při vstupu do moře jsou větší oblázky a místy je kamenité dno. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. Na vzdálenější písečnou pláž Psili Amos hotel zajišťuje dopravu zdarma (slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek).

Vybavení Hotelu

Hotelový resort se skládá ze tří budov s hotelovými pokoji. Klienti hotelu Aeria mohou využívat zařízení a veškerých služeb hotelu Aeolis, který se nachází ve stejném areálu. V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, tenisový kurt, posilovna.

Služby za poplatek

tenisový kurt a pronájem raket, osvětlení tenisového kurtu, masáže.

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén.

Ubytování

zrekonstruované pokoje s klimatizací mají lednici, TV/SAT, telefon, koupelnu se sprchovým koutem a balkon s výhledem na mořskou stranu anebo do okolí.

Stravování

All inclusive:
snídaně, obědy a večeře s rozlévanými nealkoholickými a vybranými alkoholickými nápoji místní výroby v rozmezí 12 hod. do 17 hod. a od 18 hod. do 22 hod. servírované v hotelu Aeolis.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000