crosssearch

Sea View

Řecko, Telendos

Studia Sea View se nacházejí na ostrůvku Telendos přímo v ,,centru dění", v kopci s jedinečným výhledem na moře. Místní speciality můžete ochutnat asi v 7 tavernách, ve kterých se můžete zastavit cestou na hlavní písečnou pláž vzdálenou cca 150 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Sea View se nacházejí na os­trůvku Telendos přímo v ,,centru dění", v kopci s jedinečným výhledem na moře. Místní speciality můžete ochutnat asi v 7 tavernách, ve kterých se můžete zastavit cestou na hlavní písečnou pláž vzdálenou cca 150 m. Pokud zatoužíte po větším soukro­mí, můžete zajít na další malé pláže na druhé straně ostrova. Kávu nebo oblíbený nápoj si vychutnáte ve 2 míst­ních café barech. Na ostrově najdete i dva minimarkety se základními potra­vinami a zbožím. Spojení s letoviskem Myrties na ostrově Kalymnos zajišťují lodě během celého dne v intervalu cca 30 minut.

Kapacita: 6 studií

Ubytování / Vybavení

pohodlná studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), TV, ku­chyňský kout, základní nádobí, lednička, dvouplotýnkový vařič, koupelna (sprcha, WC), balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

ideální místo pro každého, kdo touží alespoň na pár dní uniknout před světem. Navíc vás čeká místní pohostinnost korunována úžasným výhledem na moře.

Pláž

150 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000