crosssearch

Evagelia

Řecko, Telendos

Studia Evagelia mají na ostrůvku Telendos výbornou výchozí polohu - najdete je u moře, v centru dění, jen asi 100 m od mola s loďkami. Na hlavní písečnou pláž se dostanete krátkou, asi 5 minutovou procházkou. Na Telendosu najdete asi 2 minimarkety se základními potravinami -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Evagelia

mají na ostrůvku Telendos výbornou výchozí polohu - najdete je u moře, v centru dění, jen asi 100 m od mola s loďkami. Na hlavní písečnou pláž se dostanete krátkou, asi 5 minutovou procházkou. Na Telendosu najdete asi 2 minimarkety se základními potravinami - přičemž nejbližší je v dosahu cca 50 metrů. Několik taveren vzdálených asi 2 minuty chůze, láká na místní speciality. Kávu nebo jiný oblíbený nápoj si vychutnáte ve 2 místních cafe barech. Snadné spojení s letoviskem Myrties na Kalymnosu zajišťují lodě během celého dne.

Kapacita: 6 studií

Pláž

písečná, asi 5 minut chůze

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby , klimatizace (za poplatek) , kuchyňský kout , základní nádobí , lednička , dvouplotýnkový vařič, koupelna (sprcha, WC) , balkon nebo terasa s výhledem na pohoří nebo na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

ideální místo pro každého, kdo touží alespoň na pár dní uniknout před světem. Navíc vás čeká místní pohostinnost korunovaná úžasným výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000